İstasyonlar

HALİS GRUP’un ilk yatırımı olan HALİS PETROL 1950 yılında kurulmuştur. Yatırımın ilk yıllarında akaryakıt istasyonu işletmeciliği konusunda yoğunlaşan firmamız zaman içinde yatırımlarını büyüterek istasyon sayısını çoğaltmıştır.

Her zaman “ EN İYİ HİZMET ” anlayışını hedef olarak belirleyen kurumumuz, müşterileri tarafından iyi bilinen; rakipleri tarafından da takdir edilen bir marka olmaya özen göstermiştir.

Uzun yıllardır BP bayiliği yapan kurumumuz yaptığı yatırımlar ve temsil ettiği marka ile gerçekleştirdiği farklı alanlardaki ortak çalışmalar ile gelişmesini her geçen dönem daha mükemmeli hedefleyerek sürdürmektedir.

Kurumumuz,temsil ettiği marka içinde en hızlı büyüyen ve farklı konularda ortaklık geliştiren bir çözüm ortağı olarak ön plana çıkmaktadır.

Zaman içinde akaryakıt istasyonu işletmeciliğinin yanında temsil ettiği markanın GÜNEY MARMARA TAŞITMATİK satış distribütörlüğünüde hizmetleri arasına ekleyen kurumumuz, bu alanda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile adından söz ettirmektedir.

2011 yılına gelindiğinde, HALİS PETROL olarak bölgesi olan BURSA dışına çıkmış; farklı illerde akaryakıt istasyonu yatırımları yapmış durumdadır.


Kurumumuzun gelecek planı;


Başladığı yatırımlara aynı hızda ama emin adımlarla devam etmek; HALİS PETROL hizmet anlayışını daha geniş bir alanda sunmaktır.


Markamızın anlayışını sunduğumuz istasyonlarımız;


- BP HÜRRİYET BURSA İSTASYONU

- BP YILDIRIM BURSA İSTASYONU

- BP ÜMRANİYE İSTANBUL İSTASYONU

- BP ESENTEPE BURSA İSTASYONU ( İNŞAAT AŞAMASINDA )


HALİS PETROL’ün yeni dönem vizyonunun temelini geleceğimizi şekillendireceğine inandığımız

İNOVASYON ” oluşturmaktadır.


Markamız ile bilinenden farklı bir hizmet anlayışını tüm sektöre bir yenilik olarak sunmayı istiyoruz.